İLETİŞİM

Adatepe Mevkii No: 83 Bozburun, Marmaris 48710 Muğla, Türkiye
0252 456 27 75
info@miamaiotel.com
ETKİNLİKLER İÇİN
Miamai Butik Otel’de hayatın değerli anlarını özel bir ortamda kutlayın. Davet ve kurumsal etkinlikleriniz için yaratıcı konseptler ve menüler hazırlıyoruz. Bize ulaşın: info@miamaiotel.com.
CONCIERGE
Kişisel istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza cevap vermek bizim için gerçek bir zevk. Lütfen işine aşık concierge ekibimize info@miamaiotel.com adresinden ya da telefonla ulaşarak isteklerinizi belirtin.
BASIN
Basın bültenlerimizle birlikte web ve baskı için editoryal görsel sağlıyoruz. Otel sahipleriyle röportaj ya da otelde çekim organizasyonu talepleriniz için lütfen, info@miamaiotel.com adresinden bize ulaşın.
ULAŞIM
BURAYA NASIL GELEBİLİRSİNİZ
Bozburun’a uçak, helikopter, tekne veya arabayla gelebilirsiniz. Ancak Miamai Butik Otel’e yalnızca denizden ulaşabilirsiniz. Merak etmeyin, Bozburun Parkı’nın yanındaki otelimizin Misafir İskelesi’nden biz sizi alacağız.
REZERVASYONLAR
ODA SEÇİMİ
Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil iki kişilik odalarımızdan birini online rezerve edebilirsiniz. Miamai Butik Otel ve hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayın.
HABERLER
DÖRT MEVSİM İLETİŞİM
Miamai Butik Otel’deki etkinlik ve değişiklikleri takip etmek ve özel tatil fırsatlardan haberdar olmak için Mia Bülten’e abone olabilirsiniz.
×

Miamai Butik Otel’den haberlerin ve çok özel fırsatların yer aldığı Mia Bülten’e üye olmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.